Destek İndirim -
Bu ay Doğa Özel
0
Sepetim

DESTEK MEDYA GRUBU

“Büyümeyen şey ölüyordur.”
                                 Michael Eisner

Destek Yayınları, Beyaz Baykuş, Genç Destek ve Kara Karga markalarıyla farklı alanlarda söz sahibi birçok ismi okurlarına kazandıran Destek Medya Grubu, tıpkı Cemil Meriç’in hayal ettiği gibi muhteşem bir maziyi, daha muhteşem bir istikbale bağlayacak köprüyü inşa etmeye çalışıyor.

Yeni akımların doğmasından korkmuyoruz, sokakta konuşulan dilden utanmıyoruz ve düşlerini ifade etmek için kalem kullanan kimseyi sakıncalı bulmuyoruz. Ejder adımlarımıza rağmen bebek yüreğimizle, sevgiyle, heyecanla, umutla, düşle, azimle ve cesaretle büyümeye devam ediyoruz...

Sektörün oturmuş taşlarını yerinden oynatmaya çekinmiyoruz ve okurlarımızın daha kaliteli, hızlı aynı zamanda eğlenceli bir alışveriş deneyimini hak ettiklerini düşünüyoruz. Bu sebeple Destek Medya Grubu, bünyesinde bulundurduğu markaların yanı sıra ülkemizde yayıncılık sektöründe söz sahibi tüm yayınevlerinin değerli eserlerini Destek Dükkan aracılığıyla okurlarla buluşturuyor. Sitede bulunan 250 bini aşkın kitapla beraber sıra dışı ve stil sahibi birçok farklı ürünü de geniş yelpazesine katan Destek Dükkan, ihtiyacınız olan ürünü en hızlı ve kaliteli şekilde kapınıza kadar teslim ediyor.

Başarımızı işimizi amatör ruhla fakat profesyonel bir vizyonla yapmamıza borçluyuz. İşimize duyduğumuz sevgi, tutku ve coşkuyla ezberleri bozduk, klişeleri yıktık, yeni fikirlere ve yeteneklere kapılar açtık ve her defasında kendimizi aşkla besleyerek yayıncılık sektörünün zirvesine yeni bir yol açarak ulaştık.  

Neşemiz ve aşkımız hiç eksik olmadan Destek Ailesi olarak okuyor, tartışıyor, üretiyor büyüyoruz. Ve inanıyoruz; “Büyümeyen şey ölüyordur.”