Bu ay Kişisel Gelişim
0
Sepetim

Adil Yıldırım

6 Ocak 1982 İstanbul doğumlu olan Adil Yıldırım, Marmara Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Fransızca Kamu Yönetimi Bölümü’nden mezun olduktan sonra 10 yıl İtalya’da yaşadı.

Bu süre zarfında, Milano Teknik Üniversitesi Politecnico di Milano’da Uluslararası Marketing dalında yüksek lisansını tamamladıktan sonra felsefe ve insan ilişkilerine olan merakı nedeniyle bu alanlarda kendini geliştirmeye karar verdi ve çeşitli seminerlere katıldı.

ICF – Uluslararası Koçluk Federasyonu bünyesinde İlişki Koçu olarak eğitimlerini İtalya’da tamamlayan Adil Yıldırım, bir yandan da ortaokul yıllarından beri devam eden edebiyat merakını sürdürdü ve yazdığı kısa hikayeler İtalya’da Corriere della Sera Gazetesinin hafta sonu eklerinde yayınlandı.

Her zaman bir romancı olduğunun altını çizen Adil Yıldırım Türkiye’ye döndükten sonra “Gecede Saklı Yalnız Aşklar” adlı ilk romanını yazdı ve bu roman 2017 senesinde yayınlandı. Bu romanın ardından hayatımızdaki tinsel dinamikleri kaleme aldığı “Zamanın Sessiz Ruhu, Tesadüfe Yer Yoktur” isimli romanı 2019 senesi Nisan ayında okurları ile buluştu. Yine 2019 senesi Temmuz ayında ise Gecede Saklı Yalnız Aşklar’ın devamı niteliğinde olan Med Cezir adlı romanı yayınlandı.

“Yazmak en büyük terapidir” diyerek yazmayı çok sevdiğini belirten Adil Yıldırım “İnsan yaşarken yalan söyleyebilir ancak yazarken asla yalan söyleyemez; çünkü yazan insan kendi ruhuyla yüzleşmek zorundadır” söylemiyle roman yazma serüvenini tanımlıyor.

Adil Yıldırım
Daha fazla gör
Adil Yıldırım

Yazarın Kitapları

İndirimli
Flört Etme Sanatı Karakarga

Flört Etme Sanatı

15,60 TL26,00 TL
İndirimli
Gecede Saklı Yalnız Aşklar İthaki Yayınları

Gecede Saklı Yalnız Aşklar

34,99 TL45,00 TL
İndirimli
50 Maddede İlişkiler Karakarga

50 Maddede İlişkiler

15,60 TL26,00 TL
İndirimli
Med Cezir Cinius Yayınları

Med Cezir

28,08 TL40,00 TL
İndirimli
Zamanın Sessiz Ruhu Cinius Yayınları

Zamanın Sessiz Ruhu

17,55 TL25,00 TL
Toplam: 5