0
Sepetim
0
Sepetim
Tüm alışverişlerinizde tohumlu kalem hediye!

Ani Eryorulmaz

Ani Eryorulmaz, Başvuru Kitapları, İnsan ve Toplum, Kadın - Erkek İlişkileri kategorilerinde eserler yazmış bir yazardır.

Başlıca kitapları alfabetik sırayla; Eyvah Boşanıyorum!, Zehirli İlişkiler olarak sayılabilir.

Ani Eryorulmaz kitapları; Destek Yayınları aracılığıyla kitapseverlerle buluşmuştur.
Ani Eryorulmaz tarafından yazılan son kitap "Zehirli İlişkiler", Destek Yayınları tarafından okurların beğenisine sunulmuştur.

Ani Eryorulmaz
Daha fazla gör
Ani Eryorulmaz

Yazarın Kitapları

İndirimli
Zehirli İlişkiler

Zehirli İlişkiler

Zor ilişki içindeki "hastalıklı" yapılar ve bu ilişkiler için çözüm yolları...İlişkide olduğunuz kişide değersizlik duygusu, sözel ve duygusal taciz, oyalama, suçlama, katlanma, nefret, terk edilmekten korkma, manipülasyon, gerçeklikten kopma, kontrol, düşünme ve bağlanma sorunları, sınır kişilik bozuklukları, kimlik karmaşası ve boşluk hissi, göz korkutmalar, kendine zarar vermeler, öfke, kavga, narsistik istekler, suçluluk duygusu, zararlı alışkanlıklar, aldatma vb. özelliklerden herhangi biri varsa o ilişki zehirli bir ilişki haline gelir.Ve eğer zehirli bir ilişki içindeyseniz o ilişkinin içinde kalmak mı yoksa gitmek mi daha mantıklıdır?• İlişkinin içinde kalmak için ne yapmak gerekir?• İlişkide karşı taraf istediğiniz şekilde davranmıyorsa bu bir hastalığa mı işaret eder?• Hangi duru...

12,00 TL20,00 TL