0
Sepetim
0
Sepetim
Tüm alışverişlerinizde tohumlu kalem hediye!

Aret Vartanyan

Kitapları ve kurucusu olduğu Yaşam Atölyesi Kişisel Dönüşüm Akademisi ile yurtiçi ve yurtdışında milyonlarca kişiye ulaşan, kurumsal buluşmalarda on binlerce çalışanla fark yaratan Aret Vartanyan, Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde lisans ve yüksek lisans eğitimlerini tamamladıktan sonra burslu olarak Oxford Üniversitesi’nde Teoloji ve Teozofi alanlarında eğitim aldı. Aynı dönemde The Royal London School of Marketing’te Pazarlama İletişimi programında yer aldı.

2019 yılında dokuzuncu kitabı yayımlanan Vartanyan kitaplarıyla 2 milyondan fazla okura ulaşırken, 2013 yılında gerçekleştirdiği iki TV programıyla televizyonculuk kariyerini başlattı. Sonraki yıllarda kariyerine üç yeni TV, iki radyo programını ekleyerek kişisel dönüşüm kavramını geniş kitlelere ulaştırdı.

2008 yılında kurumsal yaşamdan ayrılarak Yaşam Atölyesi Kişisel Dönüşüm Akademisi’ni kuran Vartanyan, öncesinde sırasıyla Güzel Sanatlar / Bates – Reklam Yazarı, Pronto PR – Stratejik Planlama Direktörü, Grup 7 İletişim Ajansı Medya İlişkileri Yöneticisi, Vodafone Türkiye Marka Yönetimi ve Doğan Online’da Pazarlama Müdürü olarak görev aldı.   Türkiye’de Kişisel Dönüşümü kavramının yaratıcısı Yaşam Atölyesi, Türkiye’nin dört bir yanında 300 binden fazla katılımcısı ve 2 milyonu aşan ağ yönetimi ile insanların yaşamında fark yaratıyor. 2019 yılında Bireysel ve Kurumsal çalışmalarında Boğaziçi Üniversitesi ile işbirliğine giden Yaşam Atölyesi, 2020 yılında yurtiçi ve yurtdışında yeni ofisleriyle faaliyet alanlarını genişletmeye devam edecek.

Sektörlerinin öncüsü global / lokal çok sayıda kurum / marka ile kurumsal eğitim çalışmalarını sürdüren Aret Vartanyan, 2019 yılında Yaşam Atölyesi’nin kardeş şirketi BeOne’ı kurararak Yaşam Atölyesi çatısı altında sürdürdüğü Kurumsal Eğitim, Kurumsal Sosyal Sorumluluk, Kurumiçi İletişim, Sponsorluk İletişimi ve Pazarlama İletişimi (kadın, genç, çocuk segmentlerinde) başlıklarını aynı çatı altında topladı.

2020 yılında Setur Select ile birlikte Kişisel Dönüşümü gezi kültürü ile birleştiren Aret Vartanyan, aynı dönemde dijital TV platformları ve Youtube için içerik üreten yeni bir platformu hayata geçirdi. Son yıllarda ulusal / uluslararası kongre, sempozyum ve buluşmalarda geleceğin dünyasında toplum dizaynı başlığında sunduğu yaklaşımlarını Haziran ayında yayımlanacak yeni kitabında geniş kitlelerle paylaşacak olan Aret Vartanyan, kitap içeriğinin sahne gösterisi için uyarlama çalışmalarını sürdürüyor.

Aret Vartanyan
Daha fazla gör
Aret Vartanyan

Yazarın Kitapları

Kriterlere uygun ürün bulunamamıştır.