0
Sepetim
0
Sepetim
Tüm alışverişlerinizde tohumlu kalem hediye!

Berk Kuruçay

Berk Kuruçay, Araştırma - İnceleme, Araştırma & Başvuru Kitapları, Çizgi Roman kategorilerinde eserler yazmış popüler bir yazardır.

Başlıca kitapları alfabetik sırayla; Cennetin Kapısında, Daha Da Karanlık, Geriye Kalan: Bir Chris Cornell Retrospektifi, Kıssa, Hisse, Rock’n Roll, Neşeli Günler, Yalnızlar Rıhtımı olarak sayılabilir.

Berk Kuruçay kitapları; Kara Karga Yayınları aracılığıyla kitapseverlerle buluşmuştur.
Berk Kuruçay tarafından yazılan son kitap "Neşeli Günler", Kara Karga Yayınları tarafından okurların beğenisine sunulmuştur.

Berk Kuruçay
Daha fazla gör
Berk Kuruçay

Yazarın Kitapları

Stoktaki Son Ürün!
İndirimli
Kıssa Hisse Rockn Roll

Kıssa Hisse Rockn Roll

Geçmişten günümüze, ünlü rock yıldızlarından samimi itiraflar, keyifli sözler, zekice önermeler ve unutulmaz aforizmalar…

7,78 TL12,96 TL
İndirimli
İstanbul'dan Gelen Telefon

İstanbul'dan Gelen Telefon

"Oksijenle yapılabilecek en güzel şey şarkı söylemektir." Tom Waits İstanbul’dan Gelen Telefon, "Whisky Voices" serisinin üçüncü halkası. Leonard Cohen ile başlayıp Bob Dylan ile devam eden seri, Tom Waits’in şarkı hikayeleriyle devam ediyor.

7,78 TL12,96 TL
İndirimli
Neşeli Günler

Neşeli Günler

İngiltere kralı, rahmetli Başkan Kennedy, taçsız kral Pele, Beckenbauer, kaleci Mayer, Nadia Komanaçi, Brigitte Bardot, Fenerbahçeli Cemil… Hepsi şöhretlerini bu filmlere borçludurlar!.. Bizi bu güzel abiler, şirin ablalar bitirdi… Sevmeyi, sevilmeyi; gülmeyi, ağlamayı onlardan öğrendik. Hayatımızın bir köşesinde ellerindeki kocaman ışıltılı fenerleriyle bize bu hayattaki yerlerimizi gösterdiler. Bazen bir kış günü kestane kokusuyla karışık evimizin en şaşalı köşesinde, bazense sıcak bir yaz akşamı açık hava sinemasında meyveli gazozlar elimizde… Onlar hep bizimle oldular ve olmaya devam edecekler. İşte geçmiş ve günümüz sinemasının neşeli günlerinden, kâh ağlatan kâh güldüren komedi filmleri…

8,89 TL14,81 TL