0
Sepetim
0
Sepetim
Tüm alışverişlerinizde tohumlu kalem hediye!

Ece Vahapoğlu

1978 yılında İstanbul’da doğan Ece Vahapoğlu, İşletme oku­duğu TheAmericanUniversity of Rome’u 2000 yılında birinci­likle bitirdi. Fransa IEHEI’de AB ve Uluslararası İlişkiler yüksek lisansı yaptı. 2001 yılında JC Derneği tarafından “Türkiye’nin En Başarılı Genci” seçildi. ABD Dışişleri Bakanlığı’nın “Ulusla­rarası Yükselen Yıldızlar Liderlik Programı”na katıldı.

Çok satanlar listelerinde yer alan yedi kişisel gelişim kitabı, bir romanı, Sağlıklı Yaşam ve Spor üzerine dört kitabı var.

Milliyet, Sabah, Akşam, Takvim gazetelerinde köşe yazarlığı ve röportajlar yaptı. İstanbul Aydın Üniversitesi’nde “Radyo ve TV Sunuculuğu” dersi verdi. Çeşitli TV kanallarında program­lar sundu.

Ulusal ve uluslararası etkinliklerde Türkçe, İngilizce, Fran­sızca ve İtalyanca sunuculuk yapıyor. Kendi web sitesinin yanı sıra CEO Life dergisinde yazıyor.

Spor, eğitim ve sağlık alanında sosyal sorumluluk projelerin­de yer alıyor. Göbeklitepe tanıtım projesinin koordinatörlüğünü yürüttü. Sağlıklı yaşam, spor ve beslenme seminerleri veriyor.

Gençlik ve Spor Bakanlığı’na bağlı Herkes İçin Spor Federasyonu’ndan sertifikalı Wellness ve Yoga Eğitmeni olupaynı zamanda lisanslı atlet ve pilates eğitmenidir. Yetişkin, Ha­mile ve Çocuk Yogası uzmanlık alanlarıdır.

Fitness, yoga, pilates ve koşu sporları ile ilgili hem sporcu hem eğitmen olarak etkinliklerde yer alıyor. Spor tecrübelerine dayanarak kurduğu fit21 spor giyim ve aksesuvar markasının tasarımlarını da yapıyor.

 

Ece Vahapoğlu
Daha fazla gör
Ece Vahapoğlu

Yazarın Kitapları

İndirimli
Fit Hamilelik

Fit Hamilelik

.

18,00 TL30,00 TL
İndirimli
İçindeki Dişiyi Uyandır

İçindeki Dişiyi Uyandır

Kendimi kaderin akışına bıraktığımda, yani doğru zaman ilkesine güvendiğimde, zihnimde uyanan ışığı fark ettim. İçime akan bilgileri ve enerjiyi büyütüp derinleştirerek paylaşmaya karar verdim. Bu kitap kalbimden, zihnimden, ruhumun derinliklerinden ve kadim enerjilerden yazılarak sana aktı. Yazdıklarımı uygularsan, yani içindeki dişi enerjiyi kullanırsan, üreticiliğin, bereketin, yeteneklerin, iletişimin, ifaden ve ilişkilerin olumlu yönde artacak. Bu kitapta enerjilerin dengelenmesine ve unuttuğumuz ama içimizde hep var olan dişi enerjiyi yeniden ortaya çıkarmaya ve hayatımızda kullanmaya yönelik bilgiler, yollar ve egzersizler bulacaksın: - Fiziksel boyutta egzersizler- Ruhsal boyutta blokajları açma, çakraları dengeleme, nefes ile enerjiyi düzeltme- Yoga hareketlerinden beslenmeye kada...

16,80 TL28,00 TL