Erkan Sarıyıldız

Erkan Sarıyıldız

1970 yılında Adana’da doğan yazar uzun eğitimler sonucu İç Hastalıkları Uzmanı bir doktor olduktan sonra hayatı sorgulamak ve kendini tanımak üzere yaşadığı süreçler sonucunda hayata farklı bir bakış açısı ile bakmanın, hayatın daha önce bilmediği muhteşem bir yüzünü görmesine imkân sağladığına tanıklık etti. Kazandığı deneyimleri ve bu hikâyeyi milyonlara ulaştırmak için önce blog yazarlığıyla başlayan ardından da 10 adet kitaba ulaşan bir serüvene atıldı. Kitapları: Kendime Doğuşumun Güncesi, Simurg’un Gözyaşları, Geçit, Kırkıncı Tohum, Ayak İzlerim, Tüy Gibi Hafif, Anormal Kitap, Sessiz Tango, Karanlıkta Bolero, Geleceğini Değiştirme Kılavuzu.

Yaşadığı deneyimleri ve ulaştığı sentezi kişilere aktarmak amacıyla “Kendine Doğuş Atölyesi”ni kuran yazar, şu anda hâlâ doktorluk mesleğini sürdürürken bunun yanında:

“Bireysel Farkındalık Seansları”

“SCIO Kuantum Biofeedback Yöntemi ile Bütünsel Sağlık Çalışmaları”

“Theta Healing ile İdeal Kilo İdeal Yaşam”

“Kuantum Düşünce Tekniği”

“Sağlığa Holistik Bakış” gibi eğitimleri vermekte.

Yazarın şu anda “Simurg Metodu - Yaşamda Ustalaşma Programı” adlı bir eğitim seti mevcuttur.

 

 

Yazarın Diğer Kitapları

İndirimli
Ayak İzlerim

Ayak İzlerim

Hayat uzun ve çetrefilli bir yol… Birçoğunuz bu şartların kurbanı olduğu bilinciyle uyurgezer olarak yürüyor… Artık dönüşüm zamanı geldi de geçiyor. Bu yolun çıkmazları ve çukurlarında kaybolmak yerine, daha önce bunların her türünü deneyimlemiş bir farkındalık yolcusunun ayak izlerinin rehberliğinde yola çıkarak, kendi özgün patikanızı oluşturmanın güvenli sularında yüzebilirsiniz. Bu kitap, yaşamın sırlarını çözmek ve kendinize yeni farkındalıklar katmak için çıktığınız cesaret isteyen farkındalık yolculuğunuzdaki her adımınızda yolunuza ışık tutmak için yazıldı… Gerçeğinizin farkına vararak hayatınızın kurbanı değil efendisi olmaya, olmazlarınızı olurlara çevirmeye, başkalarının eskilerini soyunup kendi yenilerinizi giyinmeye, sevginin kucağında daha yüksek titreşimli bir hayata uyanmay...

8,89 TL14,81 TL
İndirimli
Zor İnsanlarla İletişim Kurma Sanatı

Zor İnsanlarla İletişim Kurma Sanatı

Sözlü iletişim bir sanattır. Dolayısıyla her konuşanın da bir sanatçı titizliğine ve özenine sahip olması gerekmez mi? İş hayatından sosyal ilişkilere, arkadaşlıklardan evliliklere kadar oldukça geniş bir alanda yaşanan çatışmaların çoğunlukla iletişimsizlikten kaynaklandığını düşünürsek, iletişim becerisinin özellikle günümüzde ne kadar değerli ve gerekli olduğuna hak veririz. Bakınız ortalık karmakarışık... Yaşamlar anlamsız yere sorunlarla dolu... Her ilişki krizlere gebe... İnsanlar birbirlerini görmüyorlar, görseler bile dinlemiyorlar, dinleseler de anlamıyorlar. Güya iletişim çağındayız. Yüksek teknoloji ürünü araçlar da her an elimizin altında. Fazlasıyla "iletişim" konuşulan bir çağda bunca iletişimsizliğin yaşanıyor olması da ayrı bir ironi sayılmaz mı? Teknolojiye ve sosyalleşmey...

13,20 TL22,00 TL
İndirimli
Karanlıkta Bolero

Karanlıkta Bolero

"Yolda etrafında yürüyenlere baktı ve gördükleri yüzünden içi burkuldu. Hiçbir zaman onlar gibi hissetmemiş, onlar gibi gülmemiş, onlar gibi sevmemişti..."Hayatında kaybettiği coşkuyu ararken, içindeki keşfedilmemiş alanlara BOLERO’nun melodik sarmallarına tutunarak ulaşan bir psikoloğun karanlık çığlığının hikâyesi."Benim içimde kalan tek bir duygu var, o da haz... Haz almadığım zamanlarda ise sadece nefes alıyorum..." Karanlıklar onu karşı konulmaz bir şekilde çağırıyordu. Bu karmaşada suç, günah, ahlak kavramları anlamını yitirmişti. Artık bütünüyle vahşi doğasıyla yüzleşmeye hazırdı...Peki ya sen, içindeki karanlıklarla yüzleşmeye hazır mısın?

11,11 TL18,52 TL
İndirimli
Sessiz Tango

Sessiz Tango

12,22 TL20,37 TL
İndirimli
Geleceğini Değiştirme Kılavuzu

Geleceğini Değiştirme Kılavuzu

13,33 TL22,22 TL