0
Sepetim
0
Sepetim
Tüm alışverişlerinizde tohumlu kalem hediye!

Fatih Özcan

1946 Vezirköprü, Samsun'da dünyaya gelen yazar Faruk Dilaver, ilk okulu Vezirköprü'de, orta okulu Tokat'ta, Liseyi Ordu'da bitirmiş, yüksek öğrenimini ise Eskişehir İktisadi ve Ticari İlimler Akademisinde tamamlamıştır.

Aynı zamanda Almanya ve İngiltere'de Bilgisayar eğitimleri almış olan yazarın Bilgisayarın Türkiye'ye girmesinde ve yerleşmesinde büyük hizmetleri olmuş ve bu alanda çok sayıda uzman yetiştirmiştir.

Uzun yıllar Hava Kuvvetlerinde çalışan Faruk Dilaver, daha sonra Hacettepe Üniversitesine bağlı bir vakıf kuruluşunda Teknik Müdürlük yapmıştır.

Halen ülkemizde ve yurt dışında Yunus Emre'nin sevgi, kardeşlik, barış fikirleri doğrultusunda seminer ve konferanslar vermekte olan Faruk Dilaver, evli ve iki çocuk babasıdır.


Fatih Özcan
Daha fazla gör
Fatih Özcan

Yazarın Kitapları

İndirimli
Bozdoğan

Bozdoğan

General Nuri Killigil... O, cihan imparatorluğunun son nefesinde üç kıtada Türk bayrağını dalgalandırmak için mücadele eden bir Osmanlı subayı... Gence Çölü’nü geçerek Bakü kapılarına dayanan ve Azerbaycan Cumhuriyeti’nin kuruluşunda büyük hizmetleri olan bir komutan. İkinci Dünya Savaşı sırasında Kafkaslardaki Türk halklarını korumak ve yeni Türk cumhuriyetlerinin kurulmasına imkân yaratmak için Hitler yönetimiyle görüşen sivil bir Türk... Cumhuriyet’in ilanından sonra kurduğu çinicilik ve silah fabrikalarıyla Türkiye sanayisinde çığır açan, memleketin silah ihraç edebilir potansiyele ulaşmasına öncülük eden bir endüstriyel silah tasarımcısı... Ne var ki ölümü acıyla, ihanetle, karanlıklarla, sırlarla ve entrikalarla dolu... Hain bir sabotajla fabrikası havaya uçurulduğu gün, o da içeride...

22,80 TL38,00 TL
İndirimli
Halide

Halide

16,11 TL26,85 TL