0
Sepetim
Siparişlerim
Tüm alışverişlerinizde tohumlu kalem hediye!
Levent Özçelik

Levent Özçelik

Fotoğraf çekmeye küçük yaşlarda evlerinde ailesine ait anolog fotoğraf filmlerinin yıkandığı ve tab edildiği karanlık odada film yıkayarak ve fotoğraf kağıdına baskı yaparak başladı. Çeşitli gazete ve dergilerde başladığı yayıncılık hayatını halen serbest olarak sürdürüyor.

Yayımlanan 7 fotoğraf kitabı var. Bunlar sırasıyla, İstanbul’da bir Kış Günü, Paris / Paradis, Havana; Bir gün mutlaka, Almanya; Portreler ve hayatları, İnstagram Günlüğü, The North Project 1 Sweden, The North Project 2 Scotchland kitapları yayımlandı. Son sergisi foto - video sergisi 2016 Contemporary Art İstanbul gerçekleşti.
Sanatçı halen İstanbul, Berlin ve Bozburun’da yaşıyor, dünyanın dört bir yanına seyahat ediyor, fotoğraf çekiyor, yazı yazıyor. Fotoğraf ve makaleleri Gq, Vogue, Sky Life gibi dergiler ve günlük gazetelerde yayımlanıyor. .

Yazarın Diğer Kitapları

İndirimli
Scotchland

Scotchland

Levent Özçelik İstanbul’da doğdu. Çeşitli gazete ve dergilerde başladığı yayıncılık hayatına Habertürk Gazetesi’nde köşe yazarlığı ile devam ediyor. Dünyanın dört bir yanına seyahat ediyor, fotoğraf çekiyor ve seyahat yazıları yazıyor. "bir kış günü (eğer) ben", "Paradis", "Gurbetçiler ve Almanya", "Instagram Günlüğü" isimli kitapları yayımlandı. Levent Özçelik was born in Istanbul. His long years of experience in journalism and publishing is continued in Habertürk Daily newspaper. In the meantime he travels around the world, takes photographs and writes travel articles. His published works include "On A Winter Day (If) I...", "Paradis", "Gastarbeiter and Germany", "Instagram Journal".

41,67 TL69,44 TL