0
Sepetim
Siparişlerim
Tüm alışverişlerinizde tohumlu kalem hediye!
Mehveş Evin

Mehveş Evin

Araştırma - İnceleme, Siyaset - Politika kategorilerinde eserler yazmış bir yazardır.

A'dan Z'ye Buraya Nasıl Geldik kitabının yazarıdır. Mehveş Evin kitapları; Kara Karga Yayınları aracılığıyla kitapseverlerle buluşmuştur.
Mehveş Evin tarafından yazılan son kitap "A'dan Z'ye Buraya Nasıl Geldik", Kara Karga Yayınları tarafından okurların beğenisine sunulmuştur.

Yazarın Diğer Kitapları

İndirimli
A'dan Z'ye Buraya Nasıl Geldik

A'dan Z'ye Buraya Nasıl Geldik

Türkiye’nin son on beş yılı, birbirini kovalayan skandalların, acıların, utancın yükselen dozuna toplum olarak bağışıklık geliştirip duyarsızlaşmakla geçti. Asla unutulmaz, hafızalardan silinmez zannettiğimiz ne çok şey halının altında kalıp adımlarımızın tümseği haline geldi… Kökünden koparılan ağaçlar, yükselen gökdelenler, grizular, ayakkabı kutuları, talimat alan yargı, cinayetler, katliamlar… Gazeteci-yazar Mehveş Evin, sahalardan kitaplara tüm kaynakları tarayarak halıyı kaldırdı; birikmiş tozu A’dan Z’ye sınıflandırarak bir zamanlar üzerine bastığımız zeminin rengini görebileceğimiz yeni bir kaynak oluşturdu. A’dan Z’ye Buraya Nasıl Geldik, yaşananların unutulmaması ve böylece tekrarlanmaması umuduyla hazırlanmış, gerçek bir araştırmacı-gazetecilik çalışması.

20,00 TL33,33 TL