0
Sepetim
Siparişlerim
Tüm alışverişlerinizde tohumlu kalem hediye!
Rovşen Abdullahoğlu

Rovşen Abdullahoğlu


RövşenAbdullaoğlu filozof, doğubilimci ve psikologdur. Azerbaycan Devlet İktisat Üniversitesi’ni bitirdikten sonra çeşitli eğitim kurumlarında Arap ve Fars dillerinde teoloji, Arap edebiyatı, Doğu ve Batı felsefesi alanlarında eğitim aldı. Moskova’da Pozitif Teknolojiler ve Konsalting Enstitüsü Psikolojik Danışmanlık bölümü mezunudur. Yazarın bugüne dek motivasyon psikolojisi, irfan, felsefe, teoloji ve roman türünde 26 kitabı yayımlandı.

 

Bu Şehirde Kimse Yok adlı psikolojik romanı 2016-2018 yıllarında Azerbaycan’da en çok okunan kitap olmuştur. Halen de en çok satan romanlar arasındadır. Raylara Yatan Adam isimli ikinci psikolojik romanının ilk baskısı sadece iki haftada tükendi. 2018’de kaleme aldığı polisiye türündeki ilk romanı olan Abaddon ise ilk baskısının 3 saat içerisinde tükenmesiyle Azerbaycan’da yeni bir rekora imza attı. İnsan psikolojisinin en karanlık katmanlarına ışık tutan mistik örüntüsü ve sıra dışı kurgusuyla bu roman da okurların yoğun ilgisiyle karşılaştı.

 

Motivasyon konulu kitaplarında yazar sadece hayatında tecrübe ettiği gerçekleri kaleme almaktadır. Bu kitapların binlerce insanın hayatını değiştirmesinin ve çok satanlar listesine girmesinin sırrı da budur. Zor Olsa da Hayat Devam Ediyor, Arkadaki Köprüleri Yakın, Her İnsan Hükümdardır, İsyan, Korkular ve zaman yönetimi konusunda yazılan Zamanı Nasıl Yiyelim adlı kitapları kuru nasihat çerçevesinden çıkarak hayatınızı gerçek bir biçimde değiştirme yöntemleri önermekte, zorluklara farklı açıdan yaklaşma, saklı potansiyelinizi gerçekleştirme becerisi aşılamaktadır.

 

Yazarın Diğer Kitapları

İndirimli
Bu Şehirde Kimse Yok Mu?

Bu Şehirde Kimse Yok Mu?

Eskiden başarılı bir sporcuydu Willy... Şimdilerdeyse köşesine çekilmiş bir temizlik görevlisi... Ölümcül bir hastalıkla mücadele etmekte olan Lübnanlı bir göçmenle tanışır çalıştığı yerde... Günden güne ölüme bir adım daha yaklaşan Wisman’ın her şeye rağmen yaşama sımsıkı ve sevgiyle tutunmayı başarabiliyor olması, etrafındaki herkesi, hayatı ve ölümü yeniden sorgulamaya iter. Willy ve Wisman arasındaki arkadaşlık, insanın anlam arayışına yepyeni bir pencere açacaktır. Azerbaycan’da iki yıl boyunca çok satanlar listesinde yer bulan Bu Şehirde Kimse Yok mu? umuda, hayata ve anlama dair nahif ama güçlü bir hikâye...

16,80 TL28,00 TL