0
Sepetim
0
Sepetim
Tüm alışverişlerinizde tohumlu kalem hediye!

Seda Eroğlu

1988 Bursa doğumlu olan yazar Seda Eroğlu burslu olarak yerleştiği Fatih Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi İngilizce Sosyoloji bölümünden 2010 yılında mezun oldu. Ardından İstanbul Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Sosyoloji Ana Bilim Dalı’nda yüksek lisans öğrenimine devam etti. KOSGEB’in Girişimcilik Eğitimi hayatının dönüm noktası oldu. Turizm sektöründe hizmet veren kendi kurduğu firmasında uzun süre satış-pazarlama koordinatörlüğü ve çağrı merkezi ekip liderliği yaptı.

Çalışma hayatı süresince çeşitli eğitimler aldı. Anlam arayışı Yaşam Koçluğu, NLP, Reiki, Yaratıcı Yazarlık, Editörlük eğitimleriyle devam etti. Son olarak Kadir Has Üniversitesi’nden Kişisel Dönüşüm Danışmanlığı ve Eğitmenliği eğitimini alarak kariyerini farklı bir yönde şekillendirdi. Küçük yaşlarından beri usanmadan kullandığı kalemi hayattaki yönünü belirlemesinde etkili oldu. Kaç Gibi Özlersin isimli ilk kitabı yayıncılık dünyasına girmesine aracılık etti. Ardından yayımlanan Uyursak Geçer mi ilk romanı oldu. 2018 yılında deneme türünde kaleme aldığı İyiler Kaybetmez Kaybedilir isimli kitabıyla iyi bir satış grafiği yakaladı.

Seda Eroğlu, şu an, yazar ve yayın danışmanlığı ve editörlük yapmakta, ayrıca kendini bulmak için çıktığı bu yolda edindiğibilgileri danışanlarına bire bir seanslarla, grup koçlukları ve özel eğitim programlarıyla sunmaktadır.

Seda Eroğlu ve çalışmalarını, www.sedaeroglu.com ve www.oykuhane.com web sitelerinden ve @oykuhane kullanıcı adı ile sosyal medya üzerinden takip edebilirsiniz.

 

Seda Eroğlu
Daha fazla gör
Seda Eroğlu

Yazarın Kitapları

İndirimli
Hiçbir Şey İmkansız Değildir İmkansızlığın İçinde Bile Bir İmkan Vardır - Audrey Hepburn

Hiçbir Şey İmkansız Değildir İmkansızlığın İçinde Bile Bir İmkan Vardır - Audrey Hepburn

"Eğer güzel gözlerin olmasını istiyorsan, insanlara iyilikle bak.Eğer saçların güzel olsun istiyorsan, bırak çocuklar ellerini geçirsin saçlarından.İnce bir bedense isteğin, ekmeğini açlarla bölüş.Ve güzel dudaklara sahip olmak için, sadece güzel sözler söyle." Güzelliği ve zarafetiyle bir dönem Hollywood tarihine imzasını atan dünya sinemasının gelmiş geçmiş en güzel yüzlerinden biri kabul edilen Audrey Hepburn, Oscar ödüllü bir aktris değildi sadece. Abartıdan uzak şık giyimiyle, duruşuyla, bakışıyla, tavırlarıyla, kısa saçları, kalın kaşları ve ahu gözlü makyajıyla ama en önemlisi sıcacık gülümsemesi ve samimiyetiyle moda dünyasında da bir ikondu. Audrey Look imajının yaratıcısıydı... İnkâr edilemeyecek en değerli güzelliğin zarafet olduğunun farkındaydı. Yokluk içinde geçen çocukluğu s...

11,40 TL19,00 TL
İndirimli
Uyusak Geçer Mi?

Uyusak Geçer Mi?

Her birinin hayatı kırgınlıklarla, yaralarla ve karmaşayla dolu üç çarpıcı karakter... Kader, Can ve Hayat... Farklı hayal kırıklıklarıyla çok zaman düşe kalka devam ettikleri yaşam yolculuğu, ortak bir paydada buluşturacaktır onları. Umut, hepsi için yeşerebilirdi bir gün... Ama nasıl? Seda Eroğlu’nun kaleme aldığı içsel dinamikleri hayli güçlü bu roman, çocukluğa özlemin, umudun, aşkın ve gerçek uyanışın bir destanı... "Tam her şey unutulmaya, tozlu raflara kaldırılmaya yüz tutmuşken, ansızın esen bir rüzgâr çocukluğundan bir parçanı kurumuş yapraklar gibi uçurup pencere kenarına kondurduğunda anlıyorsun ki, içinde bir yerlerde saklanan o küçük çocuk hiç büyümemiş, geçti sandıkların ise hiç geçmemiş."

16,80 TL28,00 TL
İndirimli
Güzel Şeyler Zaman Alır

Güzel Şeyler Zaman Alır

Hayat, sevdiği insanı yaralarmış en çok... Sevdiğinin canını yakar, acıtır, kanatırmış... En çok kime güveniyorsa, onda bir yaranın izi kalırmış muhakkak. Unutma ki acı çok kıymetlidir bu yüzden. Ehlileştirir insanı... Uyandırır, büyütür, olgunlaştırır... İster ki hakkını verebilesin aldığın nefesin. İster ki koşsun artık şu ayakların. İster ki tuttuğunu koparsın o ellerin. İster ki insanca sevebilsin o kalbin... Haklısın... Bazen yolunda gitmez hiçbir şey. Bir yanın cehennem, diğer yanın uçurum görünür sana. Adım atmak cesaret, kalmaksa fedakârlık ister. Tam da uyanmak zamanıdır işte şimdi. Aç gözlerini. Hayat senden yanadır çünkü... Acıyla uyarmıştır seni, kendine koş, ulaş diye. Senden, yeni bir sen yaratmanın vaktidir. Hayat güvenmiştir hazır olduğuna. Bu yüzden yaralamıştır seni. İnan...

13,20 TL22,00 TL
İndirimli
İyiler Kaybetmez Kaybedilir

İyiler Kaybetmez Kaybedilir

.

11,40 TL19,00 TL
Stokta Yok
Kaç Gibi Özlersin

Kaç Gibi Özlersin