0
Sepetim
0
Sepetim
Tüm alışverişlerinizde tohumlu kalem hediye!

Selin Feldman

Selin Feldman, 1973’te İstanbul’da doğmuştur. Boğaziçi Üniversitesi Sosyoloji bölümünü bitiren Selin Feldman, gazeteciliğe Doğan Dergi Grubu’nda başlamıştır. İstanbul Life, Nstyle, National Geographic Kids gibi çeşitli dergilerde muhabirlik ve editörlük yapan Selin Feldman, Haziran 2014’ten beri Süper Penguen dergisinde Yazı İşleri Müdürü olarak görev yapmaktadır.

Selin Feldman
Daha fazla gör
Selin Feldman

Yazarın Kitapları

İndirimli
Steve Jobs

Steve Jobs

"Farklı olun, farklı düşünün. Sıradan işler yapmaktansa aykırı işler ortaya koymak size farklılığı getirecektir." – Steve Jobs Öngörüleriyle teknoloji dünyasını şekillendiren Steve Jobs, "başarısızlığa uğradığında vazgeçmeyip yeniden başlamanın" da sembolü oldu. Apple’ın kurucusu, iPhone ve iPad’in yaratıcısı Steve Jobs’un sıradışı yaşam öyküsünü okurken, onu başarıya götüren azmine ve kararlılığına hayran kalacaksınız.

11,11 TL18,52 TL
İndirimli
Zaman Bükücüler: Kayıp Telefon

Zaman Bükücüler: Kayıp Telefon

Mucit Profesör ve asistanı İcat, zamanda yolculuk yaparak insanlık tarihine ışık tutan buluşların nerede, kimler tarafından ve nasıl geliştiğini gün ışığına çıkarıyor. Bu macerada, 1876 yılının Amerika’sına giderek telefonun icadına tanıklık ediyorlar.

11,11 TL18,52 TL