0
Sepetim
0
Sepetim
Tüm alışverişlerinizde tohumlu kalem hediye!

Zaza Yurtsever

İlkokulu Türkiye'de okuduktan sonra ailesiyle birlikte Almanya'ya yerleşen Zaza Yurtsever ortaokul ve lise öğrenimini Duisburg şehrinde tamamlamıştır. Psikoloji eğitimini ve  klinik psikoloji yüksek lisansının Almanya'nın önde gelen üniversitelerinden olan MarburgPhilipps Üniversitesinde yapmıştır. Yüksek lisans sonrasında 1997 yılında Berlin'e yerleşen Zaza Yurtsever, bilişsel davranış terapisi, hipnoterapi, NLP ve EMDR alanlarında uzmanlaşmıştır. 2005-2017 yılları arasında İstanbul'da yaşayan Zaza Yurtsever, 2017'de Hamburg'a yerleşmiştir.

 

Zaza Yurtsever
Daha fazla gör
Zaza Yurtsever

Yazarın Kitapları

İndirimli
Mutsuz Olan Cennete Gidemez

Mutsuz Olan Cennete Gidemez

"Cennet, gidilecek bir yer değil, edinilebilecek bir bilinç durumudur"der Amerikalı yazar Stephen R. Covey. Cennete gitmek yerine, cenneti edinmeyi tercih etmek, insanlık açısından daha değerli bir devrimdir bu yüzden. Cennet bilincinin ne olduğunu bilmek, cennet bilincini edinebilmek için çok önemli... Bu kitap, bir yere varmayı değil, bir hale sahip olmayı nasıl başarabileceğimizin yol haritası... Hatta bir hipnoz... Kitap boyunca ritmik tekrarlar üzerine kurulu anlatım biçimi, okura cennet bilincini edinmesi yolunda zihinsel bir destek de sağlıyor. İyi-kötü, dost-düşman, kurban-fail,suçlu-suçsuz ikileminden arınmayan bir zihnin cennet bilincini edinmesi imkânsız... Kuvvetli bir yargılama becerisine sahip zihinlerin cenneti inşa edebilmesinin tek yolu, düşünce sisteminde köklü bir devrim...

17,40 TL29,00 TL
İndirimli
Aralıklı Beslen Genç Kal

Aralıklı Beslen Genç Kal

Yeni bir trend olan aralıklı oruç şimdiye kadar bildiklerimizi baş aşağı çeviriyor. Frankfurter Allgemeine Sonntagszeitung(Frankfurt Genel Pazar Gazetesi) Diyet yapmadan, strese girmeden zayıflamak, sağlıklı olmak ve sağlıklı bir şekilde yaşlanmak istiyorsanız aralıklı orucun mucizevi etkilerini deneyimlemelisiniz. İnsan metabolizmasının yüzyıllardır bildiği bu programı pratik hayata hiçbir zorluk yaşamadan ve neşeyle uygulayacaksınız. Kendi şahsi ihtiyaç ve yaşam biçiminizi göz önünde bulundurarak günlük ya da haftalık bir ritimle aralıklı oruca başlayıp sağlığınızı ve kilonuzu kontrol etmeniz her zamankinden daha kolay olacak.

16,80 TL28,00 TL