0
Sepetim
0
Sepetim
Tüm alışverişlerinizde tohumlu kalem hediye!

Ayşe Tolga

Ayşe Tolga, 9 Haziran 1973 tarihinde İstanbul’da doğdu. İstanbul Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Seramik Bölümünden mezun olan Tolga ayrıca sahne ve görsel sanatlar, reklam konularında ek eğitim programlarına katıldı.

1994-1997 yılları arasında televizyonlarda oynatılan baş rollerinde Perran Kutman ve Erdal Özyağcılar’ın oynadığı “Şehnaz Tango” dizisinde rol alarak tanındı.

2004’te Tayland Chiva Som Spa bünyesinde 21 günlük spa yöneticiliği eğitimi alarak profesyonel Wellness kariyerini başlatan Ayşe Tolga, Londra‘da klinik aromaterapi, Çin tıbbı, Anatomi ve Fizyonomi, Masaj terapileri eğitimi, Provence’da da parfümcülük eğitimi aldı. Cilt ve vücut bakımı konusunda da, eğitim alarak uzman estetisyen oldu.
Ayşe Tolga, dergilerde yazdığı yazılarla ve blogunda güzellik, fitness, detox, yoga, sağlıklı yaşam ve beslenme konusundaki deneyim ve bilgilerini paylaştı.

Kurucusu olduğu “Aisha Aromaterapi Ürünleri” adı ile 2007 yılında kurduğu organik kozmetik markası Aisha’nın saf aromaterapi yağları, anne ve bebek ürünlerinin satışını yaptı.

2012 – 2014 yılları arasında senaristliğini Birol Güven’in yaptığı “Seksenler” dizisiyle oyunculuğa geri dönen Tolga, Aisha mağazasını kapatıp, satış ve pazarlama faaliyetlerini eczane ve online olarak devam ettirdi. 2014’ten beri aysetolgaiyiyasam.com sitesini ve youtube kanalını yönetmektedir.

Ayşe Tolga
Daha fazla gör
Ayşe Tolga

Yazarın Kitapları

İndirimli
İyilik Sende

İyilik Sende

"Bulaşmasından korkmayacağınız tek şey, iyilik olsun." Kilodan selülite, kronik yorgunluktan dinmek bilmeyen ağrılara, uyku sorunundan sivilcelere kadar bedensel boyutta yaşadığınız sağlık şikâyetlerinin yanı sıra, depresyon ve kaygı bozukluğu gibi ruhsal ve zihinsel sıkıntıların çözümüne yönelik, bilimselliği kanıtlanmış yüzde yüz etkili pratik tarifler... Sağlıklı yaşamanın tüketilen yiyeceklerden uyku düzenine, kullandığımız kozmetiklerden giyeceklerimize kadar bir tercih değil, hayat tarzı olması gerektiğini anlamış ve bunları uyguladıkça, kendini bedenen ve ruhen ne kadar iyi hissettiğini deneyimlemiş biri olarak kaleme aldığım bu kitapta zihinsel, bedensel ve ruhsal olarak iyi olmanın uzunca bir süredir kendimde uyguladığım ipuçlarını bulacaksınız... Klinik aromaterapist ve bütünsel ...

22,80 TL38,00 TL
İndirimli
Ayşe Tolga İle 8 Haftada Değişim

Ayşe Tolga İle 8 Haftada Değişim

13,33 TL22,22 TL
İndirimli
Titreşimini Yükselt Hayatın Değişsin

Titreşimini Yükselt Hayatın Değişsin

"Evrenin sırlarını bulmak istiyorsan, enerji, frekans ve titreşimi düşün." Nikola Tesla Canlı cansız her şeyin enerjisi var. Dolayısıyla her şey titreşimden ibaret... İnsan da, düşünce de, sevgi de, besin de, eşya da... Elbette Dünya da bir enerji alanına sahip... Üstelik dört buçuk milyar yaşındaki Dünya’nın enerji alanı büyük bir değişim sürecinden geçiyor. Hepimiz Dünya’nın geçirdiği değişimden etkileniyoruz. Bu yüzden bedenimizin tüm enerji alanı, atom altı düzeyden hücresel düzeye kadar yepyeni bir dengeyle tanışıyor ki, bu köklü değişim elbette hayatımızı ve sağlığımızı fazlasıyla etkiliyor. Hatta büyük bir içsel biyolojik gerilime sebep oluyor. Beraberinde hastalıkları, yorgunluğu, duygusal kaosları ve çalkantılı ruh hallerini de getiriyor. O halde kimler hal böyleyken dünyanın deği...

14,40 TL24,00 TL