Destek İndirim -
Bu ay Ezoterizm Özel
0
Sepetim

Bircan Yıldırım

Bircan Yıldırım, Denizli'de doğdu. İlk ve ortaöğrenimini Almanya' da tamamladı. Daha sonra İzmir Buca lisesinden mezun olan Bircan Yıldırım, Cumhuriyet Üniversitesi Sosyoloji bölümünü bitirdi. Mezun olduktan sonra Milli Eğitim Bakanlığında kadrolu felsefe grubu öğretmenliğine atandı. Uzun yıllar öğretmenlik yaptı. 

İçsel yolculuğunun birer basamağı olarak gören Yıldırım yağlı boya çalışması yapmaktadır, zaman zaman yaptığı çalışmaları da sergilemektedir. Kısa metrajlı film çekimleri, fotoğrafçılık kitap okumak ve yazmak en büyük hobilerindendir.

Beynimizin özellikleri, insan psikolojisi ve kuantum felsefesi alanına herzaman özel bir ilgi duymuş, araştırmalarının büyük çoğunluğunu bu alanda sürdürmüştür. Daha fazla bilgiye ulaşabilmek için birçok değişik şehirlerde farklı eğitim ve seminerlere katılan Yıldırım, uzun yıllar nefes, meditasyon teknikleri ile kendisini şifalandırmak amacıyla çalışmıştır. Enerji çalışmalarını büyük bir titizlikle ve sevgiyle hergün kendisine uygulamıştır. İçindeki çocukla kucaklaşmanın verdiği mutluluğun anlatılamayacağına ancak deneyimlenebileceğine ve bu keyifli keşif yolculuğunun bir ömür boyu devam edeceğine inanmaktadır.. Daha çok insanı içindeki iyileşmeyi, sevgiyi bekleyen yaralı çocukla buluşturmayı ve gerçek mutluluklarını yakalayabilmelerini sağlamak en büyük hedefidir. ''Yaşamın kaynağı sevgidir ve dünyayı ancak sevgi kurtaracaktır.'' sözü başlıca yaşam felsefesi olmuştur.

Yazarın çok satan kitabı 'Hayat Cesurlara Torpil Geçer' okurları tarafından da en çok sevilen, hayattaki en büyük kahramanın kendimiz olduğunu bize yansıtan bir kitap olmuştur.

Bircan Yıldırım
Daha fazla gör
Bircan Yıldırım

Yazarın Kitapları

İndirimli
Ben Kazanmadan Bitmez Destek

Ben Kazanmadan Bitmez

28,80 TL48,00 TL
İndirimli
Hayat Cesurlara Torpil Geçer - Özel Baskı Destek

Hayat Cesurlara Torpil Geçer - Özel Baskı

28,80 TL48,00 TL
İndirimli
Yaşam Terapisi Destek

Yaşam Terapisi

22,80 TL38,00 TL
İndirimli
Duygusal Zeka Destek

Duygusal Zeka

28,80 TL48,00 TL
Toplam: 4