0
Sepetim
0
Sepetim
Tüm alışverişlerinizde tohumlu kalem hediye!

Nora Romi

İlk, orta ve lise eğitimini Şişli Terakki Lisesi'nde tamamladıktan sonra İstanbul Üniversitesi İngilizce Öğretmenliğinde okumaya başladı. Ne var ki 1992 yılında Bir Numara Yayıncılık'a bağlı Para dergisinde çalışmaya başlayarak eğitimini yarım bıraktı.

Daha sonra Penthouse dergisi kadrosuna bağlı olarak Bir Numara Yayıncılığa bağlı pek çok dergide yazı ve araştırmaları yayınlandı. 1995 yılında Milliyet Gazetesine geçerek çalışmalarına orada devam etti. No Name adlı köşe yazılarının yanı sıra, cumartesileri yayınlanan "Vitrin" ilavesinin editörlüğünü yaptı. Arada çeşitli yazı ve yazı dizileri hazırladı.

1999 yılında Milliyet'ten ayrılarak yazılarına bir süre Yeni Yüzyıl Gazetesinde devam etti. Arada pek çok dergi ve yayında yazıları yer almaya devam etti.

Bir çocuk annesidir. Doğum yaptıktan bir süre sonra 2002 yılında Hürriyet Gazetesinde "Yeni Anne" sayfasını hazırlamaya başladı. Oğlu 10 yaşına gelene kadar da Hürriyet'e devam etti. Arada Parents ve Perfect Wedding dergilerinin yayın yönetmenliğini yaptı. Daha sonra Dinosaurs Medya Ajansı'nda Parents, More ve Better Homes & Gardens dergilerinin Genel Yayın Koordinatörlüğü'nü yaptı. Şimdi ise Fikir Annesi adında bir şirkette influencer media yaparak markalarla anneleri bir araya getiren projeler ve çözümler oluşturmakta

Nora Romi
Daha fazla gör
Nora Romi

Yazarın Kitapları

İndirimli
Ortalıkta Adam Mı Yok?

Ortalıkta Adam Mı Yok?

9,44 TL15,74 TL