0
Sepetim
0
Sepetim
Tüm alışverişlerinizde tohumlu kalem hediye!

Tansu Oskay

Boğaziçi Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık bölümü mezunun olan Tansu Oskay, çeşitli kurumlarda eğitim ve pedagoji alanında uzun yıllar çalıştıktan sonra “PAPS Parenting School”  adlı Pozitif Psikoloji yaklaşımlı ilk Ebeveyn Akademisi’ ni kurdu.

Uyku Metotlarını Anne Bebek Psikolojisi ile birleştirdiği Bebeklere Ağlatmadan Uyku Eğitimi Programı ‘nı geliştirdi.

Aile ve Çocuklara bireysel danışmanlık hizmeti vermekte, seminer ve projeler yürütmekte, kurumsal eğitim organizasyonlarda yer almakta, markalara, medya, sağlık, eğitim alanındaki kuruluşlara çalışmalarında danışmanlık desteği sağlamaktadır.

Ebeveynlik ve çocuklar hakkında birçok gazete, dergi, portal ve blogda yazıları yayınlanmaktadır. Pedagoji çalışmalarıyla tanınan Tansu Oskay’ın Türkiye’de alanında bir ilk olan Uykusuz Anne Kalmasın – Ağlatmadan Uyku Eğitimi adlı kitabı Kasım 2017’de çıkmıştır.

Tansu Oskay, biri kız, diğeri erkek iki çocuk annesidir.

Tansu Oskay
Daha fazla gör
Tansu Oskay

Yazarın Kitapları

İndirimli
İlk Uyku Kitabım

İlk Uyku Kitabım

14,40 TL24,00 TL
İndirimli
Pozitif Ebeveynlik

Pozitif Ebeveynlik

Tüm dünya, annelerin ve babaların çocuklarını yetiştirmesiyle birlikte değişebilir... Çocuklar, ebeveynlerinin birer aynasıdır, sudaki yansımaları gibidir. Her ebeveyn kendi geçmişinden, kültüründen, kendi anne babasından öğrendikleriyle ve yaşam deneyimlerinde edindikleriyle kendi çocuğuna ebeveynlik yaparken yüzleşir. Kaygılarından, soru işaretlerinden ve alışılagelmiş yanlışlardan uzaklaşmayı tercih eden, klişelerden arınmış bir ebeveynlik yapmaya istekli ebeveynler için kaleme alınan bu kitap, Pozitif Ebeveynlik’in bir metot değil, yaklaşım ve yol gösterici bir rehber olduğunu, bunun nasıl uygulanacağını, bütüncül bir üslupla aktarıyor. Pozitif Ebeveynlik, çocukta sağlam bir iradenin oluşmasında ve kişiliğinin gelişmesinde son derece etkilidir. Çocuğun potansiyelindeki özelliklerin gel...

16,20 TL27,00 TL
Stokta Yok
Uykusuz Anne Kalmasın

Uykusuz Anne Kalmasın

Her çocuk uyur... Uyku, yaşamsal bir ihtiyaçtır, özellikle de bebekler ve çocuklar için... En az beslenmek kadar ihmal edilmemesi, özenle üzerinde durulması gereken ve gelişimi destekleyen bir faktördür. Peki ama kendi kendine uykuya dalmayan bebekler uyumakta zorlandığında ne olur? Ya da anne ve babalar, çocuklarının uyku düzenini bir türlü kuramıyorlarsa, sorun nedir? İşte tam da bu noktada başlayan "Benim çocuğum neden uyumuyor?" feryatları, ebeveyn açısından ailevi bir kaosa dönüşür. "Her çocuk uyur, paniklemeyin" diyen pedagog Tansu Oskay’ın kaleme aldığı Uykusuz Anne Kalmasın–Ağlatmadan Uyku Eğitimi annelerin kâbusa dönüşen "Çocuğum uyumuyor!" kaygılarını pozitif ebeveynlik yaklaşımıyla kolayca gideriyor. Türkiye’de pedagoji alanındaki ilk ağlatmadan uyku eğitimi kitabı olan bu çalış...